Search for:

Zajęcia teoretyczne

Zajęcia teoretyczne 30 godzin lekcyjnych (22,5 zegarowe). Mamy do wyboru :

Kurs 2-tygodniowy. Jest to cykl 4-rech wykładów które odbywają się kolejno we wtorki i czwartki lub poniedziałki i środy od godziny 17.30 .

Kurs weekendowy. Teoria są to dwa wykłady w sobotę i w niedzielę od godziny 9-tej do 18 lub teoria w 2 weekendy ( sobota, niedziela). Podczas tego kursu cały zakres teorii jest wykładany w 4 dni w godz. 9.00-13.00 i w kolejny weekend 13.00-17:30 .

Kurs poranny. Cykl 3 wykładów w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 9.30

Kurs online. Ten kurs Prawa Jazdy charakteryzuje się wykładami online,które możesz realizować w dowolnym czasie i miejscu. Jeżeli w trakcie uznasz,że dla Ciebie to niewystarczające – w ramach ceny tego kursu otrzymujesz również możliwość konsultacji z wykładowcą.

Kurs Indywidualny to oferta dla tych klientów, którzy nie mogą odbyć wykładów w zaproponowanych przez nas terminach.

Kurs VIP. Codzienne jazdy tak aby skończyć kurs możliwie jak najszybciej – nawet w 15 dni! Podasz nam swoje możliwości czasowe a wspólnie z Tobą uzgodnimy miejsca i terminy zajęć.

Zajęcia praktyczne

Jazdy samochodem (30 godzin zegarowych) istnieje możliwość rozszerzenia kursu do 40 godzin po preferencyjnej cenie. Są to zajęcia indywidualne. Umawiamy się 7 dni w tygodniu od 6 do 22 na terenie całej Warszawy. Przygotowujemy Naszych kursantów do zdawania egzaminu w jednym z trzech warszawskich WORD-ów. Nasze place manewrowe są w pobliżu wszystkich trzech Word-ów (Wojewódzki Ośrodek Ruch Drogowego).

Odwołanie zajęć może się odbyć tylko i wyłącznie z zachowaniem 24 godzinnego wyprzedzenia, w przeciwnym razie zajęcia przepadają.