Zajęcia teoretyczne
Zajęcia teoretyczne 30 godzin lekcyjnych (22,5 zegarowe).
Mamy do wyboru kurs 3-tygodniwy. Jest to cykl 6-ściu wykładów które odbywają się kolejno we wtorki i czwartki  lub poniedziałki i środy od godziny 17.30 .
Drugim kursem w naszej ofercie jest kurs weekendowy. Teoria są to dwa wykłady w sobotę i w niedzielę od godziny 9-tej do 18.
Trzeci jest kurs poranny. Cykl 3 wykładów we poniedziałki środy lub wtorki i czwartki od godz. 9.30


Zajęcia praktyczne
Jazdy samochodem (30 godzin zegarowych) istnieje możliwość rozszeżenia kursu do 40 godzin po preferecyjnej cenie. Są to zajęcia indywidalne. Umawiamy się 7 dni w tygodniu od 6 do 22 na terenie całej Warszawy. Przygotowujemy Naszych kursantów do zdawania egzaminu w jednym z trzech warszawskich WORD-ów. Nasze place manewrowe są w pobliżu wszystkich trzech Word-ów (Wojewódzki Ośrodek Ruch Drogowego).

Odwołanie zajęć może się odbyć tylko i wyłącznie z zachowaniem 24 godzinnego wyprzedzenia, w przeciwnym razie zajęcia przepadają.Nasze auta
Samochody szkoleniowe to nowe Skody Fabie oraz Hyndai i 20 model 2015.
Skody Fabie II podstawiamy na egzamin państwowy, są one wyposażone w urządzenia rejestrujące spełniające wymogi WORD
Wszytkie auta są w pełni ubezpieczone, benzynowe, 5 biegowe.


Nie zmieniamy cen po rozpoczęciu kursu, nie stosujemy żadnych dopłat ani obowiązkowch jazd dodatkowych. Kurs może być przerywany i wznawiany.

Copyright C 2007 by "LAUTO"  .  All Rights reserved  .  E-Mail: osklauto@gmail.com
NAUKA JAZDY WARSZAWA OSK LAUTO TO SZKOŁA JAZDY GDZIE ZDOBYCIE PRAWA JAZDY TO SAMA PRZYJEMNOSC.
PRAWO JAZDY KATEGORIA B
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW
NAUKA JAZDY WARSZAWA , kurs prawa jazdy kategorii b kat b, szkoła kierowców warszawa, PRAWO JAZDY WARSZAWA , szkolenia kursy prawa jazdy kat b. , COURSE IN ENGLISH, DRIVING LESSONS IN ENGLISH